2023 m. 


Lapkričio 23 d. 11 val. kviečiame atvykti į biblioteką ir stebėti transliaciją ,,Kaip nukenksminti netikras naujienas? Šiuolaikinio informacijos vartotojo gidas".
https://www.youtube.com/watch?v=5CMBhHcgLkI

Balsuokime už Ryškėnų kaimo bendruomenę: 

https://www.lietuvosgalia.lt/iniciatyva/ryskenu-kaimo-bendruomenes-investicija-i-bendruomenes-ateiti/?fbclid=IwAR14lpAEm64yZsJrhgPuKZqInCnN50rYaq-R3zlZ_jB48d6FjDBQDNmm2p8
2022 m. 


2021 m. 2021 m. lapkričio 18, 19, 23, 24,  25, 29 dienomis 14 val. Ryškėnų bibliotekoje vyks nuotolinės paskaitos, jas ves istorikas Vaclovas Vaičekauskas. Kviečiame atvykti
Skaitmeninė savaitė 2021 m.  #alldigitalweek2021

Technologijų pažanga neabejotinai keičia mūsų įpročius. Jeigu dar prieš dešimtmetį internetu pinigus pervesdavo arba namų bei kitas sąskaitas apmokėdavo nedaugelis, šiandien situacija – kitokia.

Lietuvos bankų asociacijos 2020 m. atliktos apklausos duomenimis, internetinė bankininkystė šiuo metu yra populiariausia iš reguliariai naudojamų bankinių paslaugų – savo banke virtualioje erdvėje lankosi net 80% apklaustųjų.
Ką reikia žinoti šiandien, norint saugiai atlikti finansines operacijas internete, kaip elektroninėje erdvėje apsipirkti, taupyti, investuoti?
Apie FINANSINĮ SAUGUMĄ INTERNETE, kovo 26 d., 11 val., tiesioginėje transliacijoje kalbės Audrius Šapola, SEB banko Prevencijos departamento direktorius, LBA Finansinių nusikaltimų prevencijos komiteto pirmininkas ir Žygeda Augonė, „Swedbank“ Lietuvoje banko informacinės saugos vadovė. https://youtu.be/s7by-JRKxdI

Darbas ir bendravimas internete yra ne tik greitas, patogus ir efektyvus, bet gali turėti ir neigiamų padarinių mūsų sveikatai.
Ką turėtume žinoti, kad darbas ir pramogos internete būtų ne tik malonumas, bet ir neturėtų neigiamų padarinių?
Apie tai šiandien 11 val. kalbėsimės su Skaitmeninės etikos centro steigėjomis Rasa Jauniškiene ir Renata Gaudinskaite.

Skaitmeninius duomenis kurti, saugoti ir jais dalintis šiandien įprastas dalykas. Darbo dokumentus, asmenines nuotraukas ar kitą informaciją laikome „DEBESYSE“. Todėl svarbu žinoti pagrindinius dalykus bei principus kaip tai daryti saugiai.
Kovo 24 d. 11 val. apie tai kalbės inovacijų ekspertas Arnoldas Lukošius ir „Auk su „Google“ programos lektorius Domas Vyšniauskas.

Šiandien, antrąją „Skaitmeninės savaitės 2021“ dieną, 11 val., kviečiame stebėti tiesioginę transliaciją tema – DARBO VIETŲ TRANSFORMACIJA https://www.youtube.com/watch?v=USTKpH34QLA
Daugeliui įprastą darbo vietą biure pakeitė darbas iš namų. Ko išmokome? Ką reiktų žinoti ir kokių principų laikytis dirbant nuotoliniu būdu?
Apie tai diskutuos vadovavimo konsultantas personalo ekspertas Saulius Jovaiša ir verslo atsparumo ekspertas Edvinas Kerza.

11 valandą žiūrėkite transliaciją „Skaitmeninė visuomenė – kvietimas augti“
Gyvename skaitmeniniame amžiuje, kur šiuolaikinės tendencijos rodo didėjantį poreikį naudotis informacinėmis ir ryšių technologijomis. Šio poreikio augimas įtakoja būtinybę tobulinti skaitmeninius gebėjimus neatsižvelgiant į amžių, pareigas ar kitus sociodemografinius požymius. Pasaulį užklupus pandemijai bendraujame, gydomės, perkame, kultūrinius renginius stebime šiuolaikinių technologijų pagalba, o keli išmanūs įrenginiai namuose jau nieko nestebina.
Šių dienų skaitmeninius iššūkius apžvelgsime ir apie juos diskutuosime kartu su skaitmeninių inovacijų ekspertu Elijumi Čiviliu ir kibernetinio saugumo eksperte Vilma Škarnulyte.
Skaitymo iššūkis ,,Vasara su knyga"

2020 m.